Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 505 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Runner (2022) me Titra Shqip

The Runner (2022) me Titra Shqip

Ju nuk mund të tejkaloni gjithçka që keni bërë.Aug. 19, 2022USA102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u arrestua për posedim droge, Aiden, një adoleshent i trazuar, detyrohet nga policët të fshihet dhe të rrezikojë jetën e tij për të rrëzuar një mbret të rrezikshëm droge.

The Runner (2022) me Titra Shqip
The Runner (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Runner
Vlerësimi IMDb 5.1 51 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vendetta (2022) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Sleepers (1996) me Titra Shqip
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Cold Prey II (2008) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Detective Knight: Rogue (2022) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Spooks: The Greater Good (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit