Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1256 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip

The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip

Jan. 20, 2022USA96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Isabella ka një sallon parukerie dhe gjithmonë thotë atë që mendon. Princi Thomas është kreu i një kombi dhe është gati të martohet në një martesë komoditeti. Kur Isabella ka mundësinë unike të punojë me kolegët e saj me modelet e flokëve për ceremoninë mbretërore, ajo dhe princi do të zbulojnë se për të përmbushur fatin duhet të ndiqni zemrën.

The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip
The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip
The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip
The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip
The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Royal Treatment
Vlerësimi IMDb 8.3 6 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 58 vota

Regjizori

Rick Jacobson
Regjizori

Aktorët

Laura Marano isIsabella
Isabella "Izzy"
Mena Massoud isPrince Thomas
Prince Thomas
Sonia Gray isMadame Fabre
Madame Fabre
Amanda Billing isValentina Conti
Valentina Conti
Paul Norell isKing John
King John
Teuila Blakely isQueen Catherine
Queen Catherine
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
A Good Doctor (2019) me Titra Shqip
Burnout 2 (2016) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
The Red Thread (2016) me Titra Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Just Friends (2005) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip