Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Righteous (2021) me Titra Shqip

The Righteous (2021) me Titra Shqip

Aug. 15, 2021Canada97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i ngarkuar ndjen zemërimin e një Zoti hakmarrës pasi ai dhe gruaja e tij vizitohen nga një i huaj misterioz.

The Righteous (2021) me Titra Shqip
The Righteous (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Righteous
Vlerësimi IMDb 5.7 448 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 6 vota

Regjizori

Mark O'Brien
Regjizori

Aktorët

Mark O'Brien isAaron Smith
Aaron Smith
Henry Czerny isFrederic Mason
Frederic Mason
Mimi Kuzyk isEthel Mason
Ethel Mason
Mayko Nguyen isMary Hutton
Mary Hutton
Adrianna Barkey isVIP church lady / Gemstones church worker (uncredited)
VIP church lady / Gemstones church worker (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Give Them Wings (2021) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Who Invited Them (2022) me Titra Shqip
Hellbender (2022) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery (2021) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip
Luckiest Girl Alive (2022) me Titra Shqip
Tall Girl (2019) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit