Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 300 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Rescue (2020) me Titra Shqip

The Rescue (2020) me Titra Shqip

Dec. 18, 2020China138 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kapiteni Gao Quian (Eddie Peng) dhe Njësia e tij Speciale e Reagimit dhe Shpëtimit të Emergjencave të Rojës Bregdetare Kineze janë të angazhuar çdo ditë në misione spektakolare në kufi me të pabesueshmen. Kjo i bën ata vazhdimisht të rrezikojnë jetën e tyre për të shpëtuar të tjerët dhe për t’u përplasur kundër një natyre të dhunshme dhe të paparashikueshme, si dhe për të gjetur zgjidhje gjithnjë e më ekstreme për të shmangur katastrofat e vërteta.

The Rescue (2020) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 紧急救援
Vlerësimi IMDb 6.1 683 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 26 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Terrifier (2016) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
The Sadness (2021) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
Cold Prey II (2008) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995 me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Wild Horses (2015) me Titra Shqip
Goodbye, Butterfly (2021)
We Can Be Heroes (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit