Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 576 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Requin (2022) me Titra Shqip

The Requin (2022) me Titra Shqip

Terrori do të shfaqet.Jan. 28, 2022Unknown89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift planifikon një largim romantik buzë detit, por kur arrijnë atje, vila e tyre shkatërrohet nga një stuhi tropikale. Elementët tërbohen kundër tyre dhe ndërkohë rreziqeve që kërcënojnë mbijetesën e tyre u bashkohen edhe peshkaqenët që enden rreth varkës së tyre.

The Requin (2022) me Titra Shqip
The Requin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Requin
Vlerësimi IMDb 3.3 8 vota
Vlerësimi TMDb 3.2 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Twas the Night (2021) me Titra Shqip
The Survivalist (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
88 (2015) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Poker Face (2022) me Titra Shqip
The Terminator 1984
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Old Henry (2021) me Titra Shqip
Boiling Point (2021) me Titra Shqip
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit