Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 852 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip

The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip

Do t'ju gjejë.Jul. 14, 2022Australia93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas vrasjes së motrës së saj, Nic, motra e saj e vogël dhe dy miqtë e saj kërkojnë ngushëllim përmes një aventure me kajak në ishullin e Paqësorit. Disa orë pas udhëtimit, gratë përndiqen nga një peshkaqen dhe duhet të bashkohen, të përballen me frikën e tyre dhe të shpëtojnë njëra-tjetrën.

The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip
The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip
The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip
The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip
The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Reef: Stalked
Vlerësimi IMDb 5.3 376 vota
Vlerësimi TMDb 5.333 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saw V (2008) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Agent Game (2022) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Madhouse (2004) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip