Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3037 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Red Thread (2016) me Titra Shqip

The Red Thread (2016) me Titra Shqip

May. 19, 2016Argentina100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shtatë vjet pas takimit të tyre të parë fatal, Abril dhe Manuel ribashkohen për të zbuluar se tërheqja e tyre nuk është ulur kurrë, edhe pse tani të dy janë të martuar.

The Red Thread (2016) me Titra Shqip
The Red Thread (2016) me Titra Shqip
The Red Thread (2016) me Titra Shqip
The Red Thread (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal El hilo rojo
Vlerësimi IMDb 5.4 2,421 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 119 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Burning Bright (2010)
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
Chavez Cage of Glory (2013) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit