Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 185 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip

The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip

Nov. 07, 201999 Min.
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Familjet u terrorizuan në jetimore. Dikush i do ata të vdekur, me sa duket me magji të zezë që është shumë vdekjeprurëse. Ajo ka inat dhe gjithashtu ka lindur për shkak të mëkateve të jetimëve që e bënë mbretëreshën e magjisë së zezë.

The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ratu Ilmu Hitam
Vlerësimi TMDb 7.1 34 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
Photocopier (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Europa Report (2013) me Titra Shqip
Every Last One of Them (2021) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Maneater (2022) me Titra Shqip
Direct Contact (2009) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Deranged (2012) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit