Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 211 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Punisher (2004) me Titra Shqip

The Punisher (2004) me Titra Shqip

Nuk ka drejtësi, ka vetëm hakmarrje.Apr. 15, 2004Germany124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur gruaja dhe djali i agjentit të fshehtë të FBI-së, Frank Castle, masakrohen, ai bëhet “Ndëshkuesi” – një vigjilent i pamëshirshëm i gatshëm të bëjë çdo gjë për t’u hakmarrë për familjen e tij.

The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Punisher
Vlerësimi IMDb 6.4 160,631 vota
Vlerësimi TMDb 6.292 2,319 vota

Regjizori

Aktorët

Thomas Jane isFrank Castle / The Punisher
Frank Castle / The Punisher
John Travolta isHoward Saint
Howard Saint
Will Patton isQuentin Glass
Quentin Glass
Roy Scheider isFrank Castle
Frank Castle
Laura Harring isLivia Saint
Livia Saint
Ben Foster isSpecker Dave
Specker Dave
James Carpinello isBobby Saint
Bobby Saint
Eddie Jemison isMickey Duka
Mickey Duka
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

RRR (2022) me Titra Shqip
Don 2 (2011) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Last Shoot Out (2021) me Titra Shqip
Agnes (2021) me Titra Shqip
Inception (2010) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
The Nest 2020
Ararat 2002
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit