Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1451 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip

The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip

Gëzuar Switchmas.Nov. 18, 2021USA106 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vjedhjes së një trashëgimie të çmuar, Mbretëresha Margaret dhe Princesha Stacy kërkojnë ndihmë nga Fiona, sozia e guximshme dhe kushërira e Margaretës. Për të rimarrë sendin, Fiona punëson një burrë magjepsës dhe misterioz nga e kaluara e saj … por misioni përfundon duke zgjuar një dashuri të vjetër për Krishtlindje dhe duke shkaktuar një shkëmbim krejtësisht të papritur.

The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Princess Switch 3: Romancing the Star
Vlerësimi IMDb 5.7 14 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 47 vota

Regjizori

Mike Rohl
Regjizori

Aktorët

Vanessa Hudgens isStacy De Novo / Queen Margaret Delacourt / Fiona Pembroke
Stacy De Novo / Queen Margaret Delacourt / Fiona Pembroke
Sam Palladio isPrince Edward
Prince Edward
Nick Sagar isKevin Richards
Kevin Richards
Remy Hii isPeter Maxwell
Peter Maxwell
Will Kemp isHunter Cunard
Hunter Cunard
Amanda Donohue isBianca Pembroke
Bianca Pembroke
Suanne Braun isMrs. Donatelli
Mrs. Donatelli
Mark Fleischmann isFrank De Luca
Frank De Luca
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (2019) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Paul Dood’s Deadly Lunch Break (2021) me Titra Shqip
This Is 40 (2012) me Titra Shqip
Christmas on Ice 2020
Superintelligence (2020) me Titra Shqip
Corporate Affairs (2008) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Wild Child 2008