Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 856 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Princess (2022) me Titra Shqip

The Princess (2022) me Titra Shqip

Përkuluni askujt.Jun. 16, 2022USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mbretërore e re e bukur dhe me vullnet të fortë refuzon të martohet me sociopatin mizor me të cilin është fejuar dhe rrëmbehet dhe mbyllet në një kullë të largët të kështjellës së babait të saj. Me kërkuesin e saj të përbuzur dhe hakmarrës që synon të marrë fronin e babait të saj, princesha duhet të mbrojë familjen e saj dhe të shpëtojë mbretërinë.

The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Princess
Vlerësimi IMDb 5.5 6,233 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 114 vota

Regjizori

Aktorët

Joey King isThe Princess
The Princess
Alex Reid isThe Queen
The Queen
Ed Stoppard isThe King
The King
Ivo Arakov isKnight in Shining Armor (uncredited)
Knight in Shining Armor (uncredited)
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Matrix (1999) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
The Marksman 2005 me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Code Name Banshee (2022) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
X (2011) me Titra Shqip
12 Hours (2022) me Titra Shqip