Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 356 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip

The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip

Pre për të gjuajturit...Jun. 07, 2022USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një togë ushtarësh amerikanë në Afganistan bllokohen në një shpellë dhe ndiqen nga një krijesë vdekjeprurëse që vendasit e quajnë Karnoctus.

The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Prey
Vlerësimi IMDb 3.6 246 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 4 vota

Regjizori

Eric Hensman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Martyrs Lane (2021) me Titra Shqip
Dead Rising: Watchtower (2015) me Titra Shqip
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip