Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 256 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Prey (2018) me Titra Shqip

The Prey (2018) me Titra Shqip

Oct. 05, 2018Cambodia94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Xin, një polic kinez i fshehtë, arrestohet gjatë një bastisjeje ndaj bandës në të cilën ai është infiltruar. Ai është i lumtur në burg derisa të vihet në shënjestër nga një gardian i korruptuar, i cili është në një bashkim me entuziastët e pasur të gjuetisë njerëzore në pyllin aty pranë. Sidoqoftë, qeveria kineze nuk e ka braktisur njeriun e saj dhe ka gjetur gjurmë të tij falë pajisjes së tij GPS.

The Prey (2018) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Prey
Vlerësimi IMDb 5.5 243 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Get Carter (2000) me Titra Shqip
Troy (2004) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Airlift (2016) me Titra Shqip
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
They Call Me Jeeg (2016) me Titra Shqip
Casino 1995 me Titra Shqip
Resident Evil (2002) me Titra Shqip
The Stranger (2022) me Titra Shqip
Jupiter Ascending (2015) me Titra Shqip