Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 281 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip

The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip

Nov. 17, 2021Australia126 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbarështuesi karizmatik Phil Burbank frymëzon frikë dhe respekt. Kur vëllai George sjell gruan e tij të re dhe djalin e saj për të jetuar në fermën e familjes, Phil i përçmon ata derisa e gjen veten të pambrojtur ndaj mundësisë për të rënë në dashuri.

The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Power of the Dog
Vlerësimi IMDb 6.6 323 vota

Regjizori

Jane Campion
Regjizori

Aktorët

Kirsten Dunst isRose Gordon
Rose Gordon
Jesse Plemons isGeorge Burbank
George Burbank
Kodi Smit-McPhee isPeter Gordon
Peter Gordon
Keith Carradine isGovernor Edward
Governor Edward
Genevieve Lemon isMrs. Lewis
Mrs. Lewis
Adam Beach isEdward Nappo
Edward Nappo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Draft Day (2014) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Dangerous Liaisons (2022) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Letters from Iwo Jima (2006) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Little Ukraine (2022) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
White Girl (2016) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip