Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 250 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip

The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip

Jan. 05, 2022119 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur babai i tij vdes kur ishte i vogël, Çoi vendos të ndjekë hapat e tij si polic dhe të shohë sesi është jeta e një polici.

The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip
The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip
The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip
The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip
The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 경관의 피
Vlerësimi TMDb 6 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knowing (2009) me Titra Shqip
Diana (2018) me Titra Shqip
The Maze Runner (2014) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Recalled (2021) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Cryo (2022) me Titra Shqip
The Duke of Burgundy (2014) me Titra Shqip