Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 593 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip

The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip

Jan. 26, 2022South Korea126 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një ekip i guximshëm i piratëve dhe banditëve të Joseon luftojnë me ujërat e stuhishme, të dhëna të çuditshme dhe rivalë militantë në kërkim të arit mbretëror të humbur në det.

The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 해적: 도깨비 깃발
Vlerësimi IMDb 6 1,959 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 61 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monster Hunter 2020 me titra shqip
JUNG_E (2023) me Titra Shqip
Zathura: A Space Adventure (2005) me Dublim Shqip
Made in Chinatown (2021)
Shrek (2001) me Dublim Shqip
The Furnace (2020) me Titra Shqip
Elizabeth: The Golden Age (2007) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Furious 7 (2015) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip