Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 272 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip

The Pink Panther (2006) me Titra Shqip

Falni frëngjishten e tij.Feb. 10, 2006Czech Republic93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Inspektori Jacques Clouseau duhet të hetojë zhdukjen e diamantit legjendar të quajtur “Pantera Rozë” dhe vdekjen e pronarit të tij të ligjshëm, trajnerit të famshëm të kombëtares franceze Yves Gluant. Me asistentin Gilbert Ponton dhe sekretaren e përkushtuar Nicole, Nostro vazhdon hetimin mes Parisit dhe Nju Jorkut duke u fokusuar në tre të dyshuarit kryesorë…

The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Pink Panther
Vlerësimi IMDb 5.7 84,547 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,497 vota

Regjizori

Shawn Levy
Regjizori

Aktorët

Steve Martin isClouseau
Clouseau
Jean Reno isPonton
Ponton
Roger Rees isRaymmond Laroque
Raymmond Laroque
Philip Goodwin isDeputy Chief Renard
Deputy Chief Renard
Henri Garcin isPresident
President
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
12 Hours (2022) me Titra Shqip
Naked Weapon (2002) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
Everything Everywhere All at Once (2022) me Titra Shqip
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit