Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 147 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip

The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip

Inspektoni të papriturat.Feb. 06, 2009USA92 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Inspektori Jacques Clouseau duhet të përballet me një sërë vjedhjesh të bujshme të objekteve të çmuara, përfshirë atë të diamantit Pink Panther. Kështu, inspektori Dreyfus detyrohet t’i caktojë Clouseau një ekip ndërkombëtar ekspertësh dhe detektivësh të ngarkuar për kapjen e hajdutit dhe rikuperimin e mallrave të çmuara të vjedhura, duke nisur një seri aventurash të guximshme midis Parisit dhe Romës.

The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Pink Panther 2
Vlerësimi IMDb 5.6 44,117 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 862 vota

Regjizori

Harald Zwart
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Intern (2000) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fireheart (2022) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit