Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 325 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Pilot (2021) me Titra Shqip

The Pilot (2021) me Titra Shqip

Një betejë për mbijetesë.Dec. 02, 2021Russia105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dhjetor 1941, Fronti Veriperëndimor. Një kolonë tankesh gjermane po lëviz drejt Moskës. Gjatë një misioni për të ndaluar përparimin e armikut, IL-2 i Nikolai Komlev është rrëzuar. Komlev arrin të rrëzojë avionin e tij në një pastrim të largët pyjor. Ai është gjallë, por larg territorit miqësor. Përpara tij është një provë e pamëshirshme e qëndresës së rëndë fizike dhe mendore. Pasi luftoi me urinë dhe të ftohtin ekstrem, duke iu shmangur tufave të ujqërve dhe detashmenteve të ushtarëve nazistë, Komlev i plagosur më në fund kthehet në siguri. Por atje ai përballet me një sfidë tjetër, më të rëndësishmen nga të gjitha.

The Pilot (2021) me Titra Shqip
The Pilot (2021) me Titra Shqip
The Pilot (2021) me Titra Shqip
The Pilot (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Лётчик
Vlerësimi IMDb 6.5 318 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 15 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Treacherous (2015) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
The End of Us (2021) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Amy George (2011) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Impregnation Nation (2020) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Doctor Lisa (2020) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998