Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 330 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Physician (2013) me Titra Shqip

The Physician (2013) me Titra Shqip

Një udhëtim nga errësira në dritëDec. 25, 2013Germany155 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Në një qytet të vogël minierash në Anglinë e shekullit të 11-të, Rob Cole (Adam Thomas Wright) është një fëmijë që mbetet jetim dhe pa para kur nëna e tij vdes nga një sëmundje misterioze. Duke i premtuar vetes se do të jetë një mjek i mirë dhe do të sfidojë vdekjen, Rob udhëton në Isfahan, Persi, për të studiuar mjekësi dhe për t’u bërë nxënës i mësuesit të madh Ibn Sina (Ben Kingsley). Përmes sprovave dhe sfidave të panumërta, duke mohuar krishterimin e tij duke u paraqitur si hebre dhe duke bërë një mijë sakrifica, me kalimin e viteve, Rob (Tom Payne) nuk do të heqë dorë kurrë nga synimet e tij. Kërkimi i tij i palodhshëm për njohuri do ta çojë gjithashtu atë të mbajë një miqësi të gjatë dhe të sinqertë dhe të zbulojë dashurinë e vërtetë.

The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Physician
Vlerësimi IMDb 7.2 38,172 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 842 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Payne isRob Cole
Rob Cole
Ben Kingsley isIbn Sina (Avicenna)
Ibn Sina (Avicenna)
Olivier Martinez isShah Ala ad Daula
Shah Ala ad Daula
Emma Rigby isRebecca
Rebecca
Fahri Yardım isDavout Hosein
Davout Hosein
Stanley Townsend isBar Kappara
Bar Kappara
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Even Mice Belong in Heaven (2021) me Titra Shqip
Violet Evergarden: The Movie (2020) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Goal! (2005) me Titra Shqip
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
Wicked Blood (2014) me Titra Shqip
Antares (2004) me Titra Shqip
Go for It (1983) me Titra Shqip
Wind River (2017) me Titra Shqip