Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip

The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip

Çdo ëndërrimtar meriton një goditje.Mar. 18, 2022United Kingdom102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maurice Flitcroft, një ëndërrimtar dhe optimist i paepur, arriti të hynte në kualifikimet e Kampionatit të Hapur Britanik të Golfit në 1976 dhe më pas shënoi raundin më të keq në historinë e Open, duke u bërë një hero popullor në proces.

The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Phantom of the Open
Vlerësimi IMDb 7.1 2,321 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 22 vota

Regjizori

Craig Roberts
Regjizori

Aktorët

Mark Rylance isMaurice Flitcroft
Maurice Flitcroft
Sally Hawkins isJean Flitcroft
Jean Flitcroft
Rhys Ifans isKeith Mackenzie
Keith Mackenzie
Simon Farnaby isLaurent Lambert
Laurent Lambert
Jonah Lees isJames Flitcroft
James Flitcroft
Christian Lees isGene Flitcroft
Gene Flitcroft
Ash Tandon isLloyd Donovan
Lloyd Donovan
Ian Porter isDick Nelson
Dick Nelson
Jake Davies isMichael Flitcroft
Michael Flitcroft
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Passion (1983) Film Shqiptar
A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Eltilerin Savaşı 2020
Turning Red (2022) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Eja aka Come (1987) Film Shqiptar
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
As They Made Us (2022) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip