Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip

The Perfect Family (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021Spain110 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lucía (Belén Rueda) është një grua për të cilën të bësh një jetë modele dhe të marrë kontrollin e jetës së saj është gjëja më e rëndësishme. Që kur u martua, ajo ka përqendruar të gjitha përpjekjet e saj në kujdesin për familjen e saj, deri në arritjen e asaj që për të është një familje perfekte. Megjithatë, e gjithë bota e saj fillon të shembet me ardhjen e Sarës (Carolina Yuste), të dashurës së djalit të saj; një vajzë e re me shumë liri dhe pa grirë fjalë që ka një familje shumë të ndryshme nga ajo që Lucia ëndërronte gjithmonë si familje politike. Tani, Lucia duhet të pranojë se familja perfekte nuk ishte pikërisht ajo që mendonte.

The Perfect Family (2021) me Titra Shqip
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal La familia perfecta
Vlerësimi IMDb 5.3 1,762 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 70 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
France (2021) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Snow White and the Seven Dwarfs (1938) me Dublim Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip