Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Overnight (2022) me Titra Shqip

The Overnight (2022) me Titra Shqip

Jun. 03, 2022USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një fundjavë romantike anashkalohet, një çift i ri e gjen veten në një hotel të vjetëruar, të kapur në sythe vdekjeprurëse dhe si karrem për një demon.

The Overnight (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Overnight
Vlerësimi IMDb 2.4 429 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 3 vota

Regjizori

Kevin Rhoades
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
Inside (2007) me Titra Shqip
Jekyll and Hyde (2021) me Titra Shqip
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip
The Exorcist III (1990) me Titra Shqip
Resident Evil: Apocalypse (2004) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
The Curse of Bridge Hollow (2022) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit