Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Osiris Child (2016) me Titra Shqip

The Osiris Child (2016) me Titra Shqip

Feb. 17, 2016Australia95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të vendosura në të ardhmen në një kohë kolonizimi ndërplanetar, një çift i pamundur garë kundër një krize globale të afërt dhe përballen me përbindëshat që jetojnë brenda ne të gjithëve.

The Osiris Child (2016) me Titra Shqip
The Osiris Child (2016) me Titra Shqip
The Osiris Child (2016) me Titra Shqip
The Osiris Child (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Osiris Child
Vlerësimi IMDb 5.5 8,455 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 378 vota

Regjizori

Shane Abbess
Regjizori

Aktorët

Kellan Lutz isSy Lombrok
Sy Lombrok
Daniel MacPherson isKane Sommerville
Kane Sommerville
Rachel Griffiths isGeneral Lynex
General Lynex
Temuera Morrison isWarden Mourdain
Warden Mourdain
Bren Foster isCharles Kreat
Charles Kreat
Zoe Ventoura isSgt. Cognit
Sgt. Cognit
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Divergent (2014) me Titra Shqip
Invincible (2020) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Deus 2022 (2022) me Titra Shqip
Godzilla 2014
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
Lazarus (2021) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Zooey (2021) me Titra Shqip