Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Order (2001) me Titra Shqip

The Order (2001) me Titra Shqip

Lësho fuqinë.May. 05, 2001Aruba89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Rudy, një kontrabandist i objekteve, shkon në Jerusalem për të shpëtuar babanë e tij arkeolog të rrëmbyer, ai përballet me dëbimin nga një shef mashtrues policie. Tani, për të gjetur babanë e tij dhe për të rimarrë një rrotull të shenjtë, atij do t’i duhet të mashtrojë zyrtarët dhe një sekt të pamëshirshëm. Me ndihmën e një policeje të bukur izraelite, Rudy lufton me një grup të zellshëm fetarë të vendosur për të parë një luftë të shenjtë me çdo kusht.

The Order (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Order
Vlerësimi IMDb 4.6 8,469 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 196 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Man on Fire (2004) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Water Horse 2007 me Titra Shqip
Wrath of the Titans 2012
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Holiday (2014) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Shkembimi (2021) Film Shqiptar
Predator: Dark Ages (2015) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Go for It (1983) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit