Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The One I Love (2014) me Titra Shqip

The One I Love (2014) me Titra Shqip

Aug. 08, 2014USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në prag të ndarjes, Ethan dhe Sophie arratisen në një shtëpi të bukur pushimi për një fundjavë në një përpjekje për të shpëtuar martesën e tyre. Ajo që fillon si një tërheqje romantike dhe argëtuese shpejt bëhet surreale, kur një zbulim i papritur i detyron të dy të shqyrtojnë veten, marrëdhënien dhe të ardhmen e tyre.

The One I Love (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The One I Love
Vlerësimi IMDb 7 39,531 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 554 vota

Regjizori

Aktorët

Ted Danson isTherapist
Therapist
Kiana Cason isWaitress
Waitress
Kaitlyn Dodson isDiner Patron
Diner Patron
Lori Farrar isDiner Patron
Diner Patron
Marlene Malin isDiner Patron
Diner Patron
Tim Peddicord isDiner Patron
Diner Patron
Ryan Pederson isDiner Patron
Diner Patron
Brett Bietz isDoug (voice)
Doug (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

High Risk (1995) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Tick, Tick… Boom! (2021) me Titra Shqip
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
So Undercover (2012) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Gimme Shelter (2013) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip