Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 157 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Old Ways (2020) me Titra Shqip

The Old Ways (2020) me Titra Shqip

Oct. 16, 2020USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cristina, një gazetare me prejardhje meksikane, udhëton në tokën e paraardhësve të saj, Veracruz, për të hetuar një histori që përfshin magji dhe shërues magjikë. Sapo arrin atje, ajo rrëmbehet nga një grup vendasish të cilët pohojnë se, e pushtuar nga djalli, ajo ka nevojë për një ekzorcizëm. Ndërsa përpiqet të shpëtojë nga një situatë makthi, Cristina ngadalë fillon të besojë se rrëmbyesit e saj mund të kenë të drejtë.

The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Old Ways
Vlerësimi IMDb 5.4 3,148 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 154 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Sin Eater (2022) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Hunting Ava Bravo (2022) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017 me Titra Shqip
The Speak (2011) me Titra Shqip
Kandisha (2022) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit