Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 443 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Novice (2021) me Titra Shqip

The Novice (2021) me Titra Shqip

Dec. 17, 2021Canada94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alex Dal, një studente e parë queer, i bashkohet ekipit të kanotazhit të kolegjit të saj. Kështu fillon një rrugëtim psikologjik dhe fizik i obsesionit për t’u bërë më e mira, me çdo kusht.

The Novice (2021) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Novice
Vlerësimi IMDb 6.4 1,387 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 14 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White Elephant (2022) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip
Hannibal 2001
Rosewater (2014) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
American Underdog (2021) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit