Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9766 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip

The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip

Aug. 19, 2022Poland112 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.3 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Marrëdhënia e Laura dhe Massimo varet në ekuilibër ndërsa ata përpiqen të kapërcejnë çështjet e besimit, ndërsa një Nacho këmbëngulës punon për t’i larguar ata.

The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kolejne 365 dni
Vlerësimi IMDb 3.2 6 vota
Vlerësimi TMDb 7.906 32 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë15

Tituj të Ngjashëm

The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
The Company Men (2010) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
The Innocents (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Pig (2021) me Titra Shqip
Daddy Issues (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit