Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 103 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Nest (2002) me Titra Shqip

The Nest (2002) me Titra Shqip

Jan. 01, 2002France107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Strasburg: ndërsa parada për festën e 14 korrikut është duke u zhvilluar, agjentja e forcave speciale Hélène Laborie ka për detyrë të shoqërojë deri në burg një goditje të madhe të mafies shqiptare, i akuzuar për drejtimin e një rrjeti të gjerë prostitucioni. Burri duhet të gjykohet shpejt: masat e sigurisë janë në nivelin më të lartë, por kreshnikët e mafias nuk e lejojnë veten të tremben dhe të marrin masa për ta liruar. Pas një prite, agjenti Laborie, banditi dhe disa të mbijetuar të tjerë strehohen në një strehë të braktisur ku gjenden ballë për ballë me një bandë hajdutësh në veprim, ndërsa nga jashtë armiqtë vazhdojnë sulmin.

The Nest (2002) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nid de guêpes
Vlerësimi IMDb 6.7 5,473 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 96 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
Battle Royale (2000) me Titra Shqip
Drejt Fundit aka Towards the End (2015) Film Shqiptar
Every Last One of Them (2021) me Titra Shqip
Bullet Train (2022) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
There Are No Saints (2022) me Titra Shqip
Wrong Place (2022) me Titra Shqip
The Batman (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit