Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip

The Nameless Days (2022) me Titra Shqip

Disa nuk janë të emërtuar, nga frika se do t'i bënte të vërteta.Apr. 01, 2022USA92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Emigranti i ri Rahui dhe motra e tij shtatzënë sulmohen dhe ndahen nga një frymë demonike ndërsa nisin një udhëtim të rrezikshëm përtej kufirit të SHBA. I plagosur, por i vendosur për të mbijetuar, Rahui duhet të shpëtojë motrën e tij përpara se demoni të marrë të vetmen gjë që asaj iu mohua në jetë – një foshnjë.

The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Nameless Days
Vlerësimi IMDb 4.2 462 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
The Priest 2021
Out of Time (2003)
Infection (2004) me Titra Shqip
Basic Instinct 2 (2006) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Blade (1998) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip