Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip

The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip

Feb. 28, 2022Unknown109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti me makinë gati fatale, një gjimnaziste e njohur humbet kujtesën dhe i jepet një shans i dytë për një jetë më kuptimplote.

The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Mystery of Her
Vlerësimi IMDb 5.9 218 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
The Dig (2021)
Decision to Leave (2022) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
Hide and Seek (2014) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Frida (2002) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Cuca e Maleve aka The Girl of the Mountains (1974) Film Shqiptar

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit