Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 217 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Munsters (2022) me Titra Shqip

The Munsters (2022) me Titra Shqip

Përgatituni për historinë më të çuditshme të dashurisë të treguar ndonjëherë.Sep. 27, 2022109 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miqësia e çmendur e Herman dhe Lily i çon Munsters në një udhëtim jashtëzakonisht gazmor nga Transilvania në Hollywood.

The Munsters (2022) me Titra Shqip
The Munsters (2022) me Titra Shqip
The Munsters (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Munsters

Regjizori

Rob Zombie
Regjizori

Aktorët

Jeff Daniel Phillips isHerman Munster
Herman Munster
Sheri Moon Zombie isLily Munster
Lily Munster
Daniel Roebuck isGrandpa Munster
Grandpa Munster
Richard Brake isDr. Henry Augustus Wolfgang
Dr. Henry Augustus Wolfgang
Cassandra Peterson isBarbara Carr
Barbara Carr
Dee Wallace isGood Morning Transylvania Host
Good Morning Transylvania Host
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Back to Lyla (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Man About Dog 2004
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
Into the Wind (2022) me Titra Shqip
Trolls Holiday in Harmony (2021) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Sleeping Beauty (1959) me Dublim Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip