Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
The Monster (1994) me Titra Shqip

The Monster (1994) me Titra Shqip

Oct. 22, 1994Italy112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasës serial i egër seksi është i lirë, dhe kopshtari i peizazhit dhe prodhuesi i dritares së dyqanit Loris është i dyshuari kryesor, falë zakonit të tij fatkeq për t’u kapur në situata komprometuese (për të cilat ka gjithmonë një shpjegim krejtësisht të pafajshëm që policia nuk arrin të vend). Policja e fshehtë Xhesika caktohet nga psikologu i çuditshëm i policisë Taccone për të ndjekur Lorisin dhe…

The Monster (1994) me Titra Shqip
The Monster (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Il mostro
Vlerësimi IMDb 7.4 10,453 vota
Vlerësimi TMDb 6.984 542 vota

Regjizori

Aktorët

Michel Blanc isParide Taccone
Paride Taccone
Nicoletta Braschi isJessica Rossetti
Jessica Rossetti
Dominique Lavanant isJolanda Taccone
Jolanda Taccone
Laurent Spielvogel iscommissario Frustalupi
commissario Frustalupi
Franco Mescolini isil professore di cinese
il professore di cinese
Massimo Girotti isil condomino distinto
il condomino distinto
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paul Dood’s Deadly Lunch Break (2021) me Titra Shqip
Meet the Spartans 2008
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Mean Girls (2004) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
The Prom 2020
On the Count of Three (2022) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Made 2001
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit