Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 351 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip

The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip

Apr. 02, 2021China95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fillim të kaosit, lindi demoni i parë në botë, i quajtur Yuandi, dhe ai adhurohej si paraardhësi i demonëve. Mijëra vjet më vonë, ish-mbreti i demonëve Sun Wukong shpëtohet nga Mali Pesë Elemente nga Murgu Tang, i cili premton ta mbrojë atë dhe të shkojë në Perëndim për të marrë shkrimet e shenjta.

The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 西游记之再世妖王
Vlerësimi IMDb 6 122 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 4 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Seal Team (2021) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Mad Max Beyond Thunderdome (1985) me Titra Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
The Soccer Football Movie (2022) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Pride Jewel (2022) me Titra Shqip
Blind War (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit