Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1622 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Meg (2018) me Titra Shqip

The Meg (2018) me Titra Shqip

Aug. 09, 2018United States113 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesë vjet më parë, zhytësi me përvojë dhe kapiteni i Marinës Jonas Taylor hasi një rrezik të panjohur në luginat e panjohura të Hendekut Mariana dhe u detyrua të braktisë misionin e tij dhe gjysmën e ekuipazhit të tij. Aksidenti tragjik i dha atij një shkarkim të pandershëm, karrierë, madje edhe martesë, dhe dëshmia e tij se ai kishte qenë viktimë e një krijese prehistorike 70 metra të gjatë që besohej se ishte zhdukur për më shumë se një milion vjet ishte e padobishme. Sidoqoftë, kur, pas njëfarë kohe, një nëndetëse zhytet në të njëjtin vend dhe ka nevojë për ndihmë, Jonas kujtohet për një mision të veçantë që mund t’i kthejë reputacionin e tij.

The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Meg
Vlerësimi IMDb 5.6 157,495 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 5,330 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

The Paper Tigers 2021
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
Sherlock Holmes 3 2021
Godzilla: King of the Monsters 2019
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Memory (2022) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip