Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 803 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
The Matrix (1999) me Titra Shqip

The Matrix (1999) me Titra Shqip

Mirësevini në Botën e Vërtetë.Mar. 30, 1999United States136 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Neo është i bindur se ekzistojnë dy realitete shumë të dallueshme: njëra e përfaqësuar nga ekzistenca që ne drejtojmë çdo ditë, tjetra e fshehur dhe jo e arritshme për të gjithë. Neo synon të zbulojë të vërtetën në lidhje me Matrix – diçka që njerëzit nuk duan të flasin, një entitet misterioz dhe i panjohur që zotëron një fuqi të ligë mbi vetë ekzistencën e saj. Por çfarë është Matrix? Neo mendon se i vetmi njeri që mund t’u përgjigjet pyetjeve të tij është Morpheus, një personazh i çuditshëm, episodet e të të cilit tregohen në menyrë të çuditshme. Por do të jetë takimi me Trinity që ndihmon Neo për të zbuluar misterin e Matrix.

The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Matrix
Vlerësimi IMDb 8.7 1,724,800 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 19,465 vota

Regjizori

Aktorët

Keanu Reeves isThomas A. Anderson / Neo
Thomas A. Anderson / Neo
Hugo Weaving isAgent Smith
Agent Smith
Paul Goddard isAgent Brown
Agent Brown
Robert Taylor isAgent Jones
Agent Jones
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Big Game (2014) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Highlander: The Source (2007)
X-Men: The Last Stand 2006
Heneral Luna (2015) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Sniper 3 2004

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit