Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1701 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Marksman 2021 me Titra Shqip

The Marksman 2021 me Titra Shqip

Drejtësia zbret tek ai.Jan. 15, 2021United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

The Marksman 2021 me Titra Shqip . -Jim Hanson, një blegtor dhe veteran i Luftës së Vietnamit, po kalon një kohë të vështirë. Ai jeton në Arizona, në kufirin SHBA-Meksikë, sapo ka humbur gruan e tij nga kanceri dhe banka është gati të hipotekojë pronën e tij të madhe. Jeta e tij ndërlikohet më shumë nga ardhja e papritur e dy emigrantëve të paligjshëm: një nënë me djalin e saj të vogël, duke ikur nga një kartel brutal meksikan. Pasi pa nënën e djalit te vogel të vdiste nga të shtënat e armëve, Jim e merr Miguelin e vogël nën krahun e tij mbrojtës, duke u gjendur brenda natës i ndjekur nga vrasës të palodhur dhe policë të korruptuar.

The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal The Marksman
Vlerësimi IMDb 5.6 14,083 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 557 vota

Regjizori

Robert Lorenz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
7 Minutes (2014) me Titra Shqip
Hyena (2015) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
West Side Story (2021) me Titra Shqip
An Act of War (2015) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
The Runner (2022) me Titra Shqip
Crocodile Island (2020) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn 2021
Free Guy 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit