Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip

The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip

Ai është kthyer në shtëpi nga lufta, por beteja sapo ka filluar.Mar. 05, 2013USA86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një marins duhet të bëjë gjithçka që duhet për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer dhe për të ndaluar një sulm terrorist të organizuar nga një grup milicësh radikal.

The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Marine 3: Homefront
Vlerësimi IMDb 4.9 4,472 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 145 vota

Regjizori

Scott Wiper
Regjizori

Aktorët

Mike Mizanin isJake Carter
Jake Carter
Neal McDonough isJonah Pope
Jonah Pope
Ashley Bell isLilly Carter
Lilly Carter
Camille Sullivan isAmanda Carter
Amanda Carter
Jeffrey Ballard isDarren Carlyle
Darren Carlyle
Steve Bacic isAgent Wells
Agent Wells
Ben Cotton isGalen Jackson
Galen Jackson
Jared Keeso isSheriff Harkin
Sheriff Harkin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Godzilla: King of the Monsters 2019
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Sparks (2013) me Titra Shqip
Train to Busan (2016) me Titra Shqip
The Bad Guys (2022) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
Remember (2022) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The System (2022) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip