Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 230 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

Nga një prej shkrimtarëve të mirënjohur të Star Trek dhe The Twilight Zone vjen një histori që tejkalon kohën dhe hapësirën ...Jun. 10, 2007USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Festa e papritur e daljes në pension e profesorit John Oldman kthehet në një mister kur burri u tregon kolegëve të tij se ai është në fakt një i pavdekshëm i cili po endet në tokë prej 14,000 vjetësh.

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Man from Earth
Vlerësimi IMDb 7.9 180,524 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 1,655 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009 me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
3 Idiots (2009) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015