Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip

The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip

Sep. 12, 2021France122 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eugenie ka një dhuratë unike: ajo dëgjon dhe sheh të vdekurit. Kur familja e saj zbulon sekretin e saj, në fund të shekullit të 19-të, ajo dërgohet nga babai dhe vëllai i saj në klinikën neurologjike në La Pitié Salpêtrière pa asnjë mundësi për t’i shpëtuar fatit të saj. Fati i saj ndërthuret me atë të Geneviève, një infermiere në spital.

The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le Bal des folles
Vlerësimi IMDb 6.6 2,869 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 184 vota

Regjizori

Aktorët

Lou de Laâge isEugénie Cléry
Eugénie Cléry
Mélanie Laurent isGeneviève Gleizes
Geneviève Gleizes
Benjamin Voisin isThéophile Cléry
Théophile Cléry
Cédric Kahn isFrançois Cléry
François Cléry
Alice Barnole isHenriette
Henriette
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Baby (2015) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
An Act of War (2015) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
Warning (2021) me Titra Shqip
Fracture 2007
Bound (1996) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Archenemy 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit