Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1727 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Lover (1992) me Titra Shqip

The Lover (1992) me Titra Shqip

Ajo i dha pafajësinë e saj, pasionin e saj, trupin e saj. E vetmja gjë që nuk mund të jepte ishte dashuria e saj.Feb. 22, 1992France115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë pesëmbëdhjetë vjeçare me origjinë franceze në Indokinë në vitet 1920 takon një kinez shumë të pasur dhe të bukur që është dy herë më i madh se mosha e saj, dhe bëhet e dashura i tij. Ai e do vërtet atë, ndërsa ajo thjesht duket e tërhequr nga ana seksuale e marrëdhënies. Kur, me urdhër të familjes, burri duhet të martohet me një grua tjetër dhe vajza të kthehet në Francë, ajo do të zbulojë dhimbjet e dashurisë.

The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal L'Amant
Vlerësimi IMDb 6.9 19,763 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 374 vota

Regjizori

Aktorët

Jane March isThe Young Girl
The Young Girl
Tony Leung Ka-fai isThe Chinaman
The Chinaman
Arnaud Giovaninetti isThe Elder Brother
The Elder Brother
Melvil Poupaud isThe Younger Brother
The Younger Brother
Lisa Faulkner isHelene Lagonelle
Helene Lagonelle
Xiem Mang isThe Chinaman's Father
The Chinaman's Father
Philippe Le Dem isThe French Teacher
The French Teacher
Ann Schaufuss isAnne-Marie Stretter
Anne-Marie Stretter
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Death & Life of John F. Donovan (2019) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
XOXO (2016) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
The Beast 2020
Entrapment 1999