Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 309 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip

The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip

Të jesh nënë është një përgjegjësi dërrmuese.Dec. 16, 2021Greece122 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa është vetëm me pushim në plazh, Leda (Olivia Colman) është e intriguar dhe e magjepsur nga një nënë e re dhe vajza e saj e vogël teksa i shikon në plazh. E shqetësuar nga marrëdhënia e tyre e parezistueshme (dhe nga familja e tyre e madhe e zhurmshme dhe kërcënuese), Leda është e pushtuar nga kujtimet e saj personale të ndjenjave të terrorit, konfuzionit dhe intensitetit të përjetuar në fazat e hershme të amësisë. Një gjest impulsiv e mërzit Ledën dhe e projekton atë në botën e çuditshme dhe të keqe të mendjes së saj, ku ajo detyrohet të përballet me zgjedhjet e pazakonta që bëri kur ishte nënë e re dhe pasojat e tyre.

The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Lost Daughter
Vlerësimi IMDb 6.8 16,900 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 175 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silk Road (2021) me Titra Shqip
Jan Dara: The Beginning (2012) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip
Citation 2020
Mirrors (2008) me Titra Shqip
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit