Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 184 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip

The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip

Shtrirja e një njeriu duhet të tejkalojë dorën e tij... apo për çfarë shërben parajsa?Mar. 15, 2017United Kingdom141 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një dramë e jetës së vërtetë në vitet 1920, me në qendër eksploruesin britanik Kol. Percy Fawcett, i cili zbuloi prova të një qytetërimi të panjohur më parë dhe të avancuar në Amazonë dhe u zhduk gjatë kërkimit të tij.

The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Lost City of Z
Vlerësimi IMDb 6.6 88,851 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,372 vota

Regjizori

James Gray
Regjizori

Aktorët

Charlie Hunnam isPercival Fawcett
Percival Fawcett
Robert Pattinson isHenry Costin
Henry Costin
Sienna Miller isNina Fawcett
Nina Fawcett
Tom Holland isJack Fawcett
Jack Fawcett
Angus Macfadyen isJames Murray
James Murray
Edward Ashley isArthur Manley
Arthur Manley
Clive Francis isSir John Scott Keltie
Sir John Scott Keltie
Ian McDiarmid isSir George Goldie
Sir George Goldie
Franco Nero isBaron de Gondoriz
Baron de Gondoriz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Dot 2021 me Titra Shqip
Daddy Issues (2019) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
Syriana 2005
Wendell & Wild (2022) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
A Hero (2021) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit