Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 190 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Long Night (2022) me Titra Shqip

The Long Night (2022) me Titra Shqip

Feb. 04, 2022USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fundjava e qetë e një çifti të përkushtuar merr një kthesë të çuditshme kur një kult makthi dhe udhëheqësi i tyre maniakal vijnë për të përmbushur një profeci apokaliptike.

The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Long Night
Vlerësimi IMDb 3.6 1,135 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 35 vota

Regjizori

Rich Ragsdale
Regjizori

Aktorët

King Orba isFrank Caldwell
Frank Caldwell
Erika Stasiuleviciute isThe Master (Flashbacks)
The Master (Flashbacks)
Juniper Ghazi isYoung Grace
Young Grace
Rocco Bovo isUktena's Disciple
Uktena's Disciple
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) me Titra Shqip
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
Restart The Earth (2021) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Escape the Field (2022) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
Megaboa (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit