Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Load (2019) me Titra Shqip

The Load (2019) me Titra Shqip

Mar. 21, 2019Croatia96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vlada punon si shofer kamioni gjatë bombardimeve të NATO-s në Serbi në 1999. I ngarkuar me transportin e një ngarkese misterioze nga Kosova në Beograd, ai kalon me makinë nëpër territor të panjohur, duke u përpjekur të bëjë rrugën e tij në një vend të plagosur nga lufta. Ai e di që pasi të përfundojë puna, do t’i duhet të kthehet në shtëpi dhe të përballet me pasojat e veprimeve të tij.

The Load (2019) me Titra Shqip
The Load (2019) me Titra Shqip
The Load (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Teret
Vlerësimi IMDb 6.5 1,560 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 16 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fucking Berlin (2016) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
The Revenant (2015) me Titra Shqip
Knight of Cups (2015) me Titra Shqip
Centigrade 2020
Demolition (2016) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
The Last Paradiso 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit