Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 691 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Ledge (2022) me Titra Shqip

The Ledge (2022) me Titra Shqip

Mos e humbni kontrollin tuaj.Feb. 18, 2022United Kingdom86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një aventurë ngjitjesh shkëmbinjsh mes dy miqsh kthehet në një makth të tmerrshëm. Pasi Kelly kap vrasjen e shoqes së saj më të mirë në kamera, ajo bëhet objektivi i radhës i një grupi miqsh të lidhur ngushtë, të cilët nuk do të ndalen para asgjëje për të shkatërruar provat dhe këdo në rrugën e tyre. E dëshpëruar për sigurinë e saj, ajo fillon një ngjitje të pabesë në një shkëmb mali dhe instinktet e saj të mbijetesës vihen në provë kur ajo bie në kurth me vrasësit vetëm 20 metra larg.

The Ledge (2022) me Titra Shqip
The Ledge (2022) me Titra Shqip
The Ledge (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Ledge
Vlerësimi IMDb 5.1 512 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Absolution (2015) me Titra Shqip
Headhunters (2011) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Body Armour (2007) me Titra Shqip
Boiling Point (2021) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
Madhouse (2004) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Kill Me Three Times (2015) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
Burial (2022) me Titra Shqip
The Oak Room (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit