Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip

The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip

Jeto përgjithmonë. Gjuaj përgjithmonë.Oct. 21, 2015USA106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota moderne mban shumë sekrete, por deri tani më befasuesja është se shtrigat ende jetojnë mes nesh; krijesa të mbrapshta të mbinatyrshme që synojnë të lëshojnë Vdekjen e Zezë mbi botën dhe t’i japin fund racës njerëzore një herë e përgjithmonë. Ushtritë e gjuetarëve të shtrigave kanë luftuar me këtë armik të panatyrshëm për shekuj, duke përfshirë Kaulderin, një luftëtar trim që shumë vite më parë vrau Mbretëreshën e gjithëfuqishme të shtrigave, duke shkatërruar ndjekësit e saj në këtë proces. Në momentet para vdekjes së saj, Mbretëresha e mallkoi Kaulderin me pavdekësi, duke e ndarë përgjithmonë nga gruaja dhe vajza e tij e dashur. Sot, Kaulder është gjahtari i fundit i gjallë që e ka kaluar jetën e tij të pavdekshme duke gjurmuar shtrigat mashtruese, gjatë gjithë kohës që dëshironte për familjen e tij të humbur prej kohësh.

The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Witch Hunter
Vlerësimi IMDb 5.9 103,641 vota
Vlerësimi TMDb 5.942 3,140 vota

Regjizori

Breck Eisner
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Eternals 2021 me Titra Shqip
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Operation Mekong (2016) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip