Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 315 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Last Son (2021) me Titra Shqip

The Last Son (2021) me Titra Shqip

Një profeci e shkruar me gjak.Dec. 10, 2021USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sam Worthington luan si Isaac LeMay, një i jashtëligjshëm vrasës që mëson se është i mallkuar nga një profeci: një nga fëmijët e tij do ta vrasë atë. Për ta parandaluar këtë, ai gjuan secilin nga fëmijët e tij të larguar, duke përfshirë djalin e humbur prej kohësh, Cal (Colson Baker). Me gjuetarët e shpërlimeve dhe Sherifit Solomon (Thomas Jane) në gjurmët e tij, LeMay duhet të gjejë një mënyrë për të ndaluar fëmijët e tij dhe për t’i dhënë fund mallkimit.

The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Son
Vlerësimi IMDb 4.8 601 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 14 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shark Bait (2022) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 1 (2018) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020 me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Flag Day (2021) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
Narco Sub 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit