Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 284 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Last Rite (2021) me Titra Shqip

The Last Rite (2021) me Titra Shqip

Mos e lini të hyjë.Aug. 28, 2021Unknown107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lucy, një studente mjekësie dhe një viktimë e paralizës së gjumit, jeton me të dashurin e saj kur zbulon se jo gjithçka është ashtu siç duket: ajo është në fakt pre e një force demonike të vendosur për ta asgjësuar nga brenda. Ajo më pas nuk ka alternativë veçse t’i drejtohet At Roberts dhe të tentojë një ekzorcizëm edhe kundër vullnetit të vetë Kishës.

The Last Rite (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Rite
Vlerësimi IMDb 3.5 205 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 17 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crónicas (2004) me Titra Shqip
Redirected (2014) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Waar (2013)
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Texas Chainsaw Massacre (2022) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Escobar: Paradise Lost (2014) me Titra Shqip
Direct Contact (2009) me Titra Shqip
Forensic (2020)
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit